с. Синяк, Мукачівського району

ТЕРМІНОВО ділянка в курортному
с.Синяк, Мукачівський район, Закарпатська область
Продається – 5 сотин – “Для будівництва житлового будинку”
Відмінне місце для ведення Вашого бізнесу («зелений туризм») або для будівництва Вашої приватної Садиби для всесезонного відпочинку та оздоровлення!!! 
Велика кількість готелів та гостинних домів. с. Синяк – це насамперед Санаторій “Синяк” з його цілющими лікувальними водами, гірськолижний комплекс “Синяк”, та елітна зона для розміщення приватних VIP – котеджей, та розвинутий “зелений туризм”. В селищі Синяк щороку відпочивають та оздоровлюються багато туристів з усієі країни та близького зарубіжжя.
До с. Карпати, Мукачівського р-ну – 2 км.
Санаторій «Карпати», «Перлина Карпат», «Троянда Карпат»., мінеральні води.
До с. Поляна, Свалявського району – 25 км.
Вражаюча краса, повітря, гори, річка, потіки. Тут розмістилися Санаторії “Сонячне Закарпаття”., «Поляна квасова». Елітні готелі Hotel «Solva Rezort&Spa», Hotel «Reikarz – Закарпаття», «Квелле Поляна». Звісно є ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС, та бювети з мінеральною водою. Велика кількість менш відомих оздоровниць, відпочинкових комплексів, санаторіїв, приватних садиб власники яких далеко не мешканці одного тільки Закарпаття.
До с. Солочин, Свалявського р-ну – 22 км.
Гірськолижний курорт «Квітка Полонини», Санаторій “Квітка Полонини”., бювети з мінеральною водою, готель «Villa квітка»., велика кількість відпочинкових комплексів та приватних садиб.

Вартість – 10000 у.о. за ділянку!

Залишились питання по об’єкту?

Заповніть форму і наш менеджер Вам зателефонує та допоможе


2016 | CityHall. Всі права захищені.

Сайт розроблено в: Yellow Web&Marketing